Przedłużanie paznokci – jaką metodę wybrać?

Dłonie są bez wątpienia naszą wizytówką. Niestety nie zawsze natura obdarza nas idealnie twardą i kształtną płytką paznokci. Kobiety chcą cieszyć się pięknym, ozdobnym manicure, ale bardzo często ich paznokcie pozostawiają wiele do życzenia. Na szczęście w gabinetach kosmetycznych oferowane są usługi, które w szybki sposób naprawiają tego rodzaju mankamenty urody. Okazuje się, że paznokcie można przedłużać i to w pełni bezpiecznymi, nieinwazyjnymi metodami. Poznaj te najlepsze.

 Paznokcie żelowe

Na wygładzone i wysuszone paznokcie nakłada się specjalny żel utwardzający, po czym kształtuje się konieczną formę paznokcia. Klientki mogą wybierać długość, grubość, model płytki według indywidualnych preferencji. Zaleca się, by żel nakładany był na tipsie albo specjalnym formacie, dzięki czemu każdy paznokieć będzie idealny. Co ciekawe, na żel nakładać można warstwę dowolnego lakieru, dzięki czemu dłonie zyskują pożądany wygląd.

Metoda przedłużania paznokci żelem kosztuje od 100 do 300 złotych i wystarcza na około 4 tygodnie. To najpopularniejszy sposób na uzyskanie idealnego wyglądu paznokci, więc wykonywany jest praktycznie w każdym studiu, w którym wykonuje się manicure. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę hasło typu „paznokcie hybrydowe warszawa”, by znaleźć salon w pobliżu swojego miejsca zamieszkania.

Paznokcie tytanowe

Kolejną metodą na przedłużenie paznokci jest ta z wykorzystaniem tytanu. W Polsce nadal jest to sposób mało znany, ale z ogromnym potencjałem. Okazuje się, że jest o wiele zdrowszy niż manicure hybrydowy, a wszystko dlatego, że forma paznokcia nie jest utwardzana pod lampą UV, ale naturalnymi substancjami, przede wszystkim wapniem. Warto też podkreślić, że za paznokcie tytanowe trzeba zapłacić podobną kwotę, jak za przedłużanie innym sposobem. To wydatek rzędu od 100 do 400 złotych. Taki manicure wystarcza jednak na ponad miesiąc. Co więcej, sama płytka paznokcia wygląda niezwykle naturalnie, a efekt jest naprawdę spektakularny. Prognozuje się, że paznokcie tytanowe już niedługo zastąpią tak modną dzisiaj hybrydę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *