Dlaczego zabiegi na ciało stały się takie popularne?

Technologia ICOONE była przedmiotem zainteresowania mediów z racji na to, że często korzystały z niej gwiazdy.Nie każda kobieta zdaje sobie jednak sprawę, że nic nie stoi na przeszkodzie, aby sama skorzystała z masaży ICOONE. Warto to zrobić z wielu konkretnych powodów.

Zabieg z wykorzystaniem ICOONE to nic innego jak bardzo przyjemny masaż. Jedyna różnica jest taka, że używa się w nim zaawansowanego technologicznie urządzenia, które stymuluje nasza skórę w bardzo zróżnicowany sposób, zależnie od potrzeb oraz dolegliwości na jakie narzekamy.

W czym właściwie może pomóc ICOONE? Przede wszystkim, w sytuacji, gdy cierpimy na problemy z naczynkami oraz obrzękami. Wyglądamy na starszych niż w istocie jesteśmy? Masaże ICOONE też mogą tu pomoc, chodzi w nich bowiem o nadanie twarzy oraz całemu ciału zdrowszego wyglądu, i to bez interwencji chirurga. Zabieg pomaga także na cellulit, który jest problemem dotykającym większości starzejących się kobiet. Oprócz tego pozwala usunąć tłuszcz, różne blizny, objawy starzejącej się skóry oraz liczne obrzęki. Na tym nie koniec, ponieważ ICOONE sprawdza się bardzo dobrze również w przypadku pacjentów po liposukcji, mających zaparcia oraz kobiet po porodach.

Nasze ciało w wyniku wielu sytuacji może ucierpieć na wiele sposobów – to naturalne, ale nie oznacza, że musimy przyjmować bez reakcji wszystkie wydarzenia – masaże kosmetyczne i lecznicze przy wykorzystaniu najnowocześniejszego sprzętu to najkrótsza droga do poprawienia stanu skóry i zarazem własnego samopoczucia.

ICOONE polega na innowacyjnym podejściu do leczenia skóry. Urządzenie mocno bazuje na generowaniu podciśnienia, które stymuluje tkankę skórną – przy czym, w trakcie zabiegu nie dochodzi do żadnych skutków ubocznych takich jak brzydkie siniaki czy nawet rozcięcia skóry, a niestety miało to miejsce w przeszłości, gdy korzystano z mniej zaawansowanych aparatów.

Do naszej dyspozycji dostajemy aż siedem głowic, z których każda ma nieco inną funkcję i nadaje się do stosowania w innych partiach ciała.

Dla przykładu, główna głowica Robosolo używana jest do stosowania na największych partiach ciała. To ona jest najskuteczniejsza w walce z nadmiarami tłuszczu. Stosować ją można na przykład na brzuchu i udach. Z kolei głowica Robomini jest przeznaczona do użytkowania na mniejszych powierzchniowo partiach ciała, takich jak szyja, okolice dekoltu czy też twarzy. Najmniejsza z głowic, Robomikro jest przeznaczona do stosowania punktowego na twarzy. Przykłada się ją do najbardziej newralgicznych miejsc aby mieć pewność, że terapia prowadzona jest z największą możliwą precyzją.

Głowice aparatu ICOONE pełnią funkcję leczniczą dla naszej skóry, ale stanowią też same w sobie miłe doświadczenie, ponieważ masaż z ICOONE jest również bardzo relaksujący, co stanowi kolejny walor całego zabiegu. Dawne przyrządy podobnego rodzaju miały bardzo nieprzyjemne działanie a niekiedy nawet sprawiały ból. Teraz, dzięki najnowszej technologii to się zmieniło. Podsumowując, ICOONE jest strzałem w dziesiątkę, jeśli borykamy się z pewnymi problemami zdrowotnymi związanymi ze skórą, które nas bardzo irytują.

Artykuł powstał w oparciu o materiały zawarte na stronie salonu urody Impress.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *